Archiwum Kategorii: Pielęgnacja

Co wybrać na porost rzęs? Lista sprawdzonych metod

na porost rzęs

Piękne rzęsy – te długie, zadbane, gęste i ciemne – potrafią naprawdę odmienić spojrzenie. Każda kobieta będzie się prezentować jeszcze efektowniej, gdy jej oczy będą otoczone zasłoną zalotnych rzęs! Jakkolwiek jednak ich jasny kolor można łatwo przyciemnić przy pomocy tuszu, tak do uzyskania dłuższych rzęs konieczne jest albo ich doklejenie, albo użycie specjalnych preparatów wspomagających ich porost. Co jest dobre na porost rzęs? Jak wydłużyć rzęsy w sposób naturalny, a jakie kosmetyki jeszcze dodatkowo wspomogą ten proces?

Jak dbać o długie rzęsy, aby cieszyły nie tylko nasze oczy?

rzęsy, które cieszą oko

Zadbana cera, włosy i paznokcie to absolutne minimum, dzięki któremu każda kobieta prezentuje się nienagannie. Makijaż, nawet skromny czy typu make up no make-up wygląda pięknie na cerze czystej i odżywionej. Prawdziwą ozdobą kobiety są jednak rzęsy – odpowiednio podkreślone stanowią niezwykłą ozdobę oczu. Niezależnie od tego, czy na co dzień robisz makijaż, czy nie – zadbane, odżywione i długie rzęsy to najpiękniejsza oprawa oczu. Nawet jeśli się nie malujesz na co dzień, a masz jasne włoski – warto podkreślić je chociażby henną – efekt gwarantowany. Jednak aby rzęsy były ozdobą, muszą być zadbane: odżywione, nie wyginające się i nie łamiące. Wbrew pozorom, wcale nie musisz stosować odżywek wartych setki złotych. Wystarczy zastosować się do kilku prostych zasad na co dzień.

Wypadanie rzęs – przyczyny, pielęgnacja i środki zapobiegawcze

wypadajace rzesy - co wybrac

Piękne rzęsy są ozdobą każdej kobiety. Nie bez powodu od wieków uznawane są za jeden z największych symboli uwodzicielek. Niektóre panie posiadają naturalnie ciemne i długie rzęsy – ale większość potrzebuje odpowiedniego tuszu, żeby je upiększyć i w ten sposób podkreślić spojrzenie. Niewłaściwa pielęgnacja – w tym również brak stosownego demakijażu – może jednak bardzo osłabić rzęsy i sprawić, że będą się kruszyć lub wypadać. Wypadające rzęsy nie muszą być jednak niczyim problemem – istnieją bowiem sposoby na ich szybką regenerację! Jakie?